Kosmetika

Péče o naše nejmenší členy rodiny nebývá jednoduchá. V našem e-shopu se zaměřujeme na kvalitní přírodní produkty od ověřených značek. Produkty značky Mustela jsou vhodné pro všechny typy pokožky ať se jedna o normální, citlivou, suchou či atopickou. Mezi nabízenými produkty naleznete vše pro kompletní péči o pokožku nejen dětí a to již od narození.

Mustela je francouzská kosmetická značka vyrábějící přípravky pro děti a jejich maminky. Šetrné přípravky Mustela pečují i o tu nejcitlivější dětskou pokožku a vlásky, dokáží si poradit také s přecitlivělou, suchou nebo atopickou kůží. Nabídka značky obsahuje i přípravky pro maminky, které mohou bezpečně používat v průběhu celého těhotenství i po narození miminka.

Filosofií kosmetiky Mustela je nabízet účinné produkty, které jsou snadno použitelné a zároveň splňují podmínky té nejvyšší kvality. Všechny výrobky jsou hypoalergenní, bez parabenů, alkoholu, ftalátů a dalších ingrediencí, které by mohly podráždit citlivou pokožku. Dopřejte sobě i svému miminku láskyplnou péči a pozornost s přípravky značky Mustela!

Mustela - logo

Cena

Produktová řada

Forma

Procenta složek přírodního původu

Objem

Značka

Zobrazen 1. – 15. z 29 výsledků