Nahřívací plyšová zvířatka

Jak na termoterapii pro miminka? Má vaše dítě bolení bříška, střevní potíže, koliku či špatně spí? Nahřívací plyšová zvířátka jsou nejlepším prostředkem pro jednoduchou pomoc právě při těchto problémech. V našem eshopu naleznete nahřívací plyšová zvířátka značky Soframar Warmies.

Cílem značky Soframar je navrhovat inovativní produkty, které zklidní bolesti každodenního života. Mezi produkty značky Soframar se mimo jiné řadí i velké množství menších i větších plyšových zvířátek, které je možné ohřát v mikrovlnné troubě a poté využít pro pozitivní termoterapii nejen Vašich nejmenších členů rodiny. Výhoda plyšových zvířátek je, jejich přirozená atraktivita i pro Vaše nejmenší.

Výrobky značky Soframar jsou vyvíjeny a navrhovány s maximálním důrazem na kvalitu s bezpečnost. Zároveň všechny produkty značky Soframar splňují veškeré mezinárodní předpisy a bezpečnostní normy.

Soframar

Použití nahřívacích plyšových zvířátek si nezamilují pouze Vaše děti, ale i Vy. Zvířátka Soframar Warmies mají příjemnou levandulovou vůni, která zároveň podporuje spánek.