Ohřívací zvířatka

Jak na termoterapii pro miminka? Má vaše dítě bolení bříška, střevní potíže, koliku či špatně spí? Ohřívací zvířátka jsou nejlepším prostředkem pro jednoduchou pomoc právě při těchto problémech. V našem eshopu naleznete ohřívací zvířátka značky Soframar Warmies.

Cílem značky Soframar je navrhovat inovativní produkty, které zklidní bolesti každodenního života. Mezi produkty značky Soframar se mimo jiné řadí i velké množství menších i větších plyšových zvířátek, které je možné ohřát v mikrovlnné troubě a poté využít pro pozitivní termoterapii nejen Vašich nejmenších členů rodiny. Výhoda plyšových zvířátek je, jejich přirozená atraktivita i pro ty nejmenší.

Výrobky značky Soframar jsou vyvíjeny a navrhovány s maximálním důrazem na kvalitu s bezpečnost. Zároveň veškeré produkty značky Soframar splňují veškeré mezinárodní předpisy a bezpečnostní normy.

Soframar

Použití ohřívacích zvířátek si nezamilují pouze Vaše děti, ale i Vy. Zvířátka Soframar Warmies mají příjemnou levandulovou vůni, která zároveň podporuje spánek.


Cena

Vyjímatelný polštářek

Váha

Značka

Výška

Zobrazuji všechny 3 výsledky