Při nákupu nad 1 300 Kč doprava ZDARMA

O nás

Kdo jsem?

 

Jmenuji se Romana a jsem tvůrcem značky Mamaready. Jako vystudovaná porodní asistentka a laktační poradkyně cítím velkou touhu předávat dál své vědomosti nabyté studiem a především prací s miminky a jejich maminkami. Právě proto vznikl projekt Mamaready.

 

Co dělám?

 

Narození miminka je velká radost, dobrodružství a někdy také pořádný adrenalin. A tak není divu, když vám v prvotním zmatku a shonu po narození miminka uteče něco důležitého. Milníkové kartičky vznikly proto, abyste už nikdy nezapomněly zdokumentovat důležité mezníky ve vývoji vašeho miminka.

 

Na milníkové kartičky navazují kontrastní a naučné kartičky. První měsíce a roky jsou velmi důležité pro vývoj zraku, motoriky, řeči a slovní zásoby. Kartičky stimulují přirozenou touhu dětí po nových vědomostech, pomáhají rozvíjet zrakové, kognitivní i řečové funkce. To vše hravou a nenásilnou formou, která děťátko motivuje k dalším pokrokům.

 

Proč to dělám?

 

Těší mě pomáhat maminkám i dětem na jejich společné cestě životem. Mám obrovskou radost, že se kartičky líbí jak nejmenším, tak i předškolákům. Jejich radost, jiskřičky v očích a veselý úsměv na tváři jsou totiž pro každou maminku tou největší odměnou.

 

Kromě kartiček najdete na mém webu také spoustu inspirací, článků a rad, které vychází nejen z mé praxe laktační poradkyně a porodní asistentky. Věřím, že spoustě maminek pomohou, aby se lépe zorientovaly ve své nové roli a přišly na to, co jejich miminko trápí i jak mu pomoci.

 

Mamaready vzniklo zásluhou nejen mou, ale i dalších skvělých lidí, kteří mě obklopují. Děkuji všem talentovaným ilustrátorům, kteří navrhli originální design kartiček. Velký dík patří také mému manželovi, který funguje nejen jako technická podpora, ale především opora.